Catering

/ Domů - Catering

Snad nikdo si neumí představit akci bez kvalitního cateringu. Právě proto klademe na výběr a doporučení toho správného cateringového partnera velký důraz.

Vždyť co jiného než vzpomínku na vybrané lahůdky společně s dobrým vínem, unikátní prostor a zábavu si Vaši hosté odnesou?

Gala večeře

prostorySlavnostně nazdobený sál, z dálky zní příjemná hudba a prostor se pomalu začíná zaplňovat přicházejícími hosty ve večerních toaletách. Jako přípitek nic jiného než kvalitní šampaňské a Vaše gala večeře může začít ...

Po usazení hostů číšníci ve smokingu nebo kostýmech přinášejí první šéfkuchařovy lahůdky a kvalitu z prožitku celého večera  doplní již jen živá hudba ...

... Gala večeři ve stylu tak, jak bývalo zvykem u „dvora" a hosté seděli dle pevně stanoveného zasedacího pořádku, můžeme nabídnout v historických prostorách. Moderně pojatý gala večer, stylový, tématický či netradiční se bude odehrávat v neotřelých prostorách, ve kterých bude důležitá hra světel, dekorací a květinových aranžmá pro dotvoření celkového obrazu akce.

Buffet

cateringKde jinde, než při slavnostní příležitosti máte možnost ochutnat nejvybranější delikatesy mezinárodní kuchyně? Po uvítání hostů a podaného welcome drinku se Vám nabídnou kulinářské lahůdky od středomořské kuchyně, přes japonské sushi, indické karí, speciality z woku, řeckých suvlaki, amerických steaků, ale i to nejlepší z babiččiny kuchařky.

Hosté se mohou obsloužit sami u buffetových stolů, kde jim budou u teplých delikates asistovat mistři kuchyně. Pro akce, kde je zapotřebí společenské konverzace doporučujeme tzv. „standing buffet", kdy obsluhující personál proplouvá mezi hosty s pokrmy připravenými na talířcích a hosté se věnují jen své společnosti.

Cocktail

Odpolední čí podvečerní, formální nebo neformální setkání Vašich hostů při cocktailu nebo číši vína. Kanapky nebo chtele-li po staru „chuťovky" budou roznášet usměvaví číšníci společně s botahou nabídkou kvalitních vín, doplněnou o výběr z nealkoholických nápojů.

Barmanský servis

Obohaťte svou plánovanou akci o barmanskou show, ohnivou nebo UV show. Pro hosty připravíte ojedinělý zážitek, při kterém si mohou také zkusit namíchat svůj vlastní drink nebo se mohou pokusit získat základní barmanské triky. Barmani mohou připravit recepty speciálních cocktailů pro Vaši party.

Barbecue

... nebo také známé grilování je tím nejlepším doplňkem pro jakoukoliv garden party, dětský den nebo korporátní oslavu v prostorách firmy. Mistři kuchyně připraví lahodné grilované selátko, šunku od kosti, ale i dobře nakořeněná masa. Domácí marinády a zeleninové saláty by neměly chybět na žádné správné „grilovačce". 

Fotografie naleznete zde.

MAC Cosmetics - předst...
Naše agentura zajišťovala kompletní produkční a cateringové za...
Škoda Auto, Rusko
Tato akce - dealerská konference ŠkodaAuto Rusko byla velmi ro...
Clearstream - Top Sta...
Pro společnost Cleastream - Deutsche Boerse group agentura zaj...
Reminder