Ostatní služby

/ Domů - Ostatní služby

Nezastavíme se před ničím, a proto je spektrum našich služeb stále více široké. Služby, pro které nemáme speciální položku v menu, ale jsou důležitými prvky pro Vaše akce, naleznete zde.

historicka auta, dopravaZajistíme pro Vás dopravní služby a transfery po celé České republice. Rádi byste zkusili jízdu historickými vozy nebo historickou tramvají na Váš večírek? A co takhle let balónem? Vyhlídkové lety letadlem, vrtulníkem anebo cesta lodí ...

Dekorace jak květinové, tak i dekorace akcí ve stylu tématického programu umíme zajistit. Spolupracujeme s předními českými floristy na květinových dekoracích pro společenské akce. Vlastníme fundus dekorací a spolupracujeme s Fundusem Barrandov.

ohnostrojPříprava grafického návrhu a zpracování pozvánek na akci, webové stránky pro firemní teambuildingové akce, grafické práce pro různé firemní tiskoviny a mnoho dalšího pro Vás umíme zařídít.

Zajištění hostesek a promotérů pro Vaši road show, product launch nebo společenský večer je pro nás samozřejmostí.

Ohňostroj a veškerá povolení pro jeho organizaci je pro nás standardem.

Technické zajištění akce jako jsou technika, světelné efekty, ozvučení a projekce, multimediální prezentace, videokonference jsou pro nás základními nabízenými službami.

Metrostav - posvěcení ...
Při příležitosti zahájení ražby části tunelu pro prodloužení p...
ŠKODA AUTO - Top After...
Blue & Green agentura připravila incentivní pobyt pro 35 n...
Panasonic - Mikulášská...
Jak je již tradicí, i v letošním roce jsme pro společnost Pana...